Parola Sıfırlama

Hakkımızda

20/05/2019 by Ada Tatil Evleri

Villa Han Gayrimenkul firması olarak 2013 yılından itibaren Kuşadası’nda villa-yazlık-apart satışı ve kısa dönem eşyalı kiralık villa-yazlık-apart işini başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz, bugüne kadar kiraladığımız evlerimizde yerli ve yabancı yüzlerce çekirdek aileyi, balayı çiftlerini ve kalabalık aileleri ağırladık ve ağırlamaya da devam ediyoruz.

Müşterilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda 2019 sezonundan itibaren kısa dönem eşyalı villa-yazlık-apart kiralama portföyümüzdeki ev sayısını ve kalitesini arttırmaya karar verdik ve bu sebeple müşterilerimize daha kaliteli ve daha geniş bir yelpaze de hizmet verebilmek adına web sayfamızı da yeniledik, 2013 yılından itibaren www.villahan.com web sayfası üzerinden hizmet vermekte olan firmamız 2019 sezonu itibariyle kiralık evlerimiz için özel tasarladığımız yeni web sayfamız www.adatatilevleri.com üzerinden hizmet vermeye devam etmektedir.

ADA TATİL EVLERİ olarak biz tatil kavramının sadece Otel, Pansiyon ve bunlar gibi yerlerden ibaret olmadığını çok iyi biliyoruz, Otellerde tatil yapmanın bazen ne kadar can sıkıcı ve keyifsiz olabileceğini, Hiç tanımadığınız ırk ve kültürden insanlar ile aynı yerde yemek, aynı havuzu kullanmak, herşey için sıraya girmek, kaba ve anlayışsız insanlar yüzünden, stres atabilmek yerine, daha çok strese girmek, alkolün dozunu kaçırmış insanlar ile münakaşa etmek, tatile rahatlamaya gitmişken istediğiniz rahatlıkta davranama yüzünden evinizin rahatlığına hasret duymak, yeme içme için, havuza girmek için vb. tüm etkinlik ve faaliyet için zaman sınırlaması olması, insanların memnun olmadıkları halde fazla da alternatif seçenekleri olmadığı için otel, tatil köyü, vb. tesisleri seçtiklerini biliyoruz. Bu yüzden ülkemizde de artık rağbet gören villa tatili evinizin konforuna en yakın, en rahat ve en huzurlu tatil olarak benimsenmiştir. Özellikle muhafazakar ailelerin, balayı çiftlerinin, başbaşa, hiç kimse rahatsız etmeden beraberce müstakil havuzda yüzmek istemeleri, kalabalık ve geniş ailelerin çocuklarıyla beraberce güneşlenmek, istedikleri zaman havuza girmek ve diledikleri şeyleri sınırsızca yapmak istemeleri, veya arkadaş grupları ve akrabaların aynı çatı altında hep beraber eğlenmek ve sıkıcı ve katı kurallar olmadan ev konforunda keyifli bir tatilin tadını çıkarmak istemeleri bu tatil şeklinin popüleritesinin artmasını sağlamıştır. İstediğiniz zaman uyanmak, istediğiniz zaman kendi ellerinizle seçerek ve görerek aldığınız yöresel ürünleri pişirip yemek, gece gündüz zaman sınırlaması olmadan sadece size özel olan yüzme havuzunuzda yüzüp eğlenmek, tesettürlü bayanların çekinmeden rahat bir şekilde havuzun tadını çıkarıp havuz kenarında güneşlenebilmesi ve bunun gibi daha bir çok imkanı villa tatili sizlere fazlasıyla sunuyor. Biz, bu tarz veya daha farklı özellikte tatile ihtiyaç duyan tüm müşterilerimiz için kriterlerine en uygun villaları- yazlıkları-apartları bulabilmeleri için tüm evlerimizi detaylarıyla birlikte web sitemiz üzerinden sunuyoruz. Tüm Kiralık Villa, Kiralık Yazlık ve Kiralık Apart portföyümüzü ana sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Aşağıda sizlerin incelemesine sunduğumuz vergi levhamızın gerçekliğini ve güncelliğini, TC Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı internet Vergi Dairesi´nden kontrol edebilirsiniz.

 

 

TÜRK LİRASI HESAP BİLGİLERİMİZ

Hesap Sahibi: ANGELİCA SAYGIN
Banka: FİNANS BANK
IBAN: TR47 0011 1000 0000 0111 3746 74

EURO HESAP BİLGİLERİMİZ

Hesap Sahibi: ANGELİCA SAYGIN
Banka: FİNANS BANK
IBAN: TR27 0011 1000 0000 0046 7669 23
BIC Kodu / Swift Kodu (Uluslararası Banka Kodu) : FNNBTRISXXX