Parola Sıfırlama

Nasıl Kiralarım

18/06/2020 by Admin

Beğendiğim Villayı Nasıl Kiralarım ?

Beğendiğiniz ve size uygun olduğunu düşündüğünüz villanın kendi sayfasından, villanın müsaitlik takvimine bakıp, istediğiniz tarihler aralığının müsait olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Müsait ise; beğendiğiniz villanın/apartın sayfasındaki Talep Gönder bölümündeki bilgileri doldurup bir talep gönderebilir veya bizimle telefon yolu ile veya iletişim sayfamızdan e-mail yolu ile irtibata geçebilirsiniz. Biz de, istediğiniz tarihler kiralamaya uygun mu diye kontrol ettikten sonra son kez ev sahibi ile iletişime geçiyoruz. Daha sonra size dönüş yapıp kiralamaya uygun değildir veya uygundur diye bildiriyoruz. Şayet kiralamaya uygun ise rezervasyon için; öncelikle, rezervasyon yaptırmak istediğiniz villanın kendi sayfasından “Rezervasyon Yap Formu” nu tam olarak doldurmanız gerekmektedir.

Daha sonra, toplam ücretin yüzde 15, 20, 25, 30, 35, 50´lik kısmını (villaya göre değişiklik gösterir) rezervasyonunuzun kesinleşmesi için ödemeniz gerekmektedir. Ödemeyi; Havale veya EFT olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışında yaşıyorsanız, Havale veya Western Union ile ödeme yapabilirsiniz. Geri kalan bakiyeyi villa girişinde nakit olarak ödüyorsunuz, ayrıca tüm villalarımız için rutin olarak aldığımız, 500 TL veya 1.000 TL (villasına göre değişiklik gösterir) Yurt dışında yaşıyorsanız 100 Euro, 150 Euro veya 300 Euro hasar depozitosu vardır ( villaya göre değişiklik gösterir), onu da villa girişinde NAKİT olarak ödüyorsunuz. Villa çıkışında, villada, zarar, ziyan, hasar vs. olmadığı taktirde bu hasar depozitosu size geri iade ediliyor. Ödeme gerçekleştikten sonra, biz sizin için web sitemiz üzerinden takvimleri kapatıp, size Kiralama Onay Belgenizi mail yoluyla web sitemizden onaylamanız için belirttiğiniz mail adresinize gönderiyoruz. Siz de bu maili , mail kutunuzdan kontrol edip, web sitemiz üzerinden rezervasyonunuzu ONAY’lıyorsunuz. İşlemimiz tamamlanmış oluyor. Artık geriye sadece tatilinizi beklemek kalıyor.Yurt Dışından ödeme yapacak olan müşterilerimiz; Western Union veya Banka Havalelerinden ve vb. yollardan kaynaklanan masraflar kendilerine aittir. 
Not: Ödeme yapmadan önce bizimle mail yoluyla veya telefon yoluyla iletişime geçmeniz ve bizden “ödeme yapabilirsiniz” onayı almanız gerekmektedir.