Parola Sıfırlama

Nasıl Kiralarım

18/06/2020 by Ada Tatil Evleri

Beğendiğim Villayı Nasıl Kiralarım ?

Beğendiğiniz ve size uygun olduğunu düşündüğünüz villanın kendi sayfasından, villanın müsaitlik takvimine bakıp, istediğiniz tarih aralığının müsait olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Müsait ise; beğendiğiniz villa veya apart için bizimle arayarak veya Whatsapp üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Biz de, istediğiniz tarihler kiralamaya uygun mu diye kontrol ettikten sonra son kez ev sahibi ile iletişime geçiyoruz. Daha sonra size dönüş yapıp kiralamaya uygundur veya uygun değildir diye bildiriyoruz. Şayet kiralamaya uygun ise rezervasyon için; öncelikle aşağıdaki Formda istenilen bilgileri doldurup, kimliğinizi yazıları kapatmayacak ve sayfanın alt tarafına gelecek şekilde yerleştirip sayfanın net ve okunur bir fotoğrafını çekip veya pdf olarak Whatsapp üzerinden bize gönderdiğinizde bizde size rezervasyon detaylarınızı ve eve giriş yaparken imzalayacağınız sözleşme örneğimizi gönderiyoruz.

Daha sonra, toplam ücretin yüzde 15, 20, 25, 30, 35, 50´lik kısmını (villaya göre değişiklik gösterir) rezervasyonunuzun kesinleşmesi için ödemeniz gerekmektedir. Ödemeyi; Havale veya EFT olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yurt dışında yaşıyorsanız, Havale veya Western Union ile ödeme yapabilirsiniz. Geri kalan bakiyeyi villa girişinde nakit olarak ödüyorsunuz, ayrıca tüm villalarımız için rutin olarak aldığımız, 1.000 TL veya 2.000 TL (villasına göre değişiklik gösterir) Yurt dışında yaşıyorsanız 100 Euro, 150 Euro veya 300 Euro iadeli hasar depozitosu vardır ( villaya göre değişiklik gösterir), onu da villa girişinde NAKİT olarak ödüyorsunuz. Villa çıkışında, villada, zarar, ziyan, hasar vs. olmadığı taktirde, kullanılan elektrik ve su bedelleri hesaplanıp bu depozitodan kesilerek kalan depozito size geri iade ediliyor.

Ödeme gerçekleştikten sonra, biz sizin için web sitemiz üzerinden takvimleri kapatıp, size Kiralama Onay Belgenizi belirttiğiniz mail adresi veya telefon numaranıza Whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Siz de bu maili veya Whatsapp mesajını kontrol edip rezervasyonunuzu ONAY’lıyorsunuz. Böylelikle işlemimiz tamamlanmış oluyor. Artık geriye sadece tatilinizi beklemek kalıyor. Yurt Dışından ödeme yapacak olan müşterilerimiz; Western Union veya Banka Havalelerinden ve vb. yollardan kaynaklanan masraflar kendilerine aittir. 
Not: Ödeme yapmadan önce bizimle arayarak veya Whatsapp üzerinden iletişime geçmeniz ve bizden “ödeme yapabilirsiniz” onayı almanız gerekmektedir.

Kiralayan Bilgi Formu-Pdf